Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: To make it simpler for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site, such as your primary administrator account.
tr: İçe aktarılan içeriği düzenlemenizi ve kaydetmenizi kolaylaştırmak için içe aktarılan öğenin yazarını, birincil yönetici hesabınız gibi, bu sitenin mevcut bir kullanıcısına yeniden atamak isteyebilirsiniz.

en: Assign Authors
tr: Yazar Atayın

en: Submit
tr: Onayla

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
tr: Bir WXR (.xml) dosyası seçin, yükle butonuna basın ve içeri aktarılsın.

en: Zero size file downloaded
tr: Sıfır boyutlu dosya indirildi

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
tr: %s yazarını içeri aktarma başarısız. Yazıları şu anki kullanıcıya aktarılacak.

en: Failed to import category %s
tr: %s kategorisinin aktarımı başarısız

en: Failed to import post tag %s
tr: %s yazı etiketinin aktarımı başarısız

en: Menu item skipped due to missing menu slug
tr: Menü kısa ismi olmadığı için menü elemanı pas geçildi

en: assign posts to an existing user:
tr: yazıları var olan bir kullanıcıya ata:

en: as a new user:
tr: yeni bir kullanıcı olarak:

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
tr: WXR dosyası (sürüm %s) içeri aktarıcının bu sürümü ile uyumlu değil. Lütfen güncelleme yapın.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
tr: Eğer WordPress tarafından yeni bir kullanıcı oluşturulursa, rastgele bir parola oluşturulacak ve yeni kullanıcıya %s rolü atanacak. Gerekliyse yeni kullanıcının bilgilerini kendiniz değiştirebilirsiniz.

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
tr: Geçersiz kısa isim nedeniyle menü elemanı pas geçildi: %s

en: Fetching attachments is not enabled
tr: Eklentileri aktarma etkin değil

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
tr: İçeri aktarılan kullanıcıların rollerini ve parolalarını güncellemeyi unutmayın.

en: The file does not exist, please try again.
tr: Dosya bulunamadı, tekrar deneyin.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
tr: Bu dosya WXR dosyası değil, WXR numarası eksik/geçersiz

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
tr: Detaylar aşağıda gösterilmişlerdir. Aktarıcı başka bir yöntem ile tekrar deneyecek...

note: Description of the plugin
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
tr: Bir WordPress aktarım dosyasından yazıları, sayfaları, yorumları, özel alanları, kategorileri, etiketleri ve daha fazlasını içeri aktarın.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
tr: Bu aktarıcının yeni bir sürümü mevcut. Lütfen yeni aktarım dosyaları ile uyum sağlanabilmesi için %s sürümüne yükseltin.

en: There was an error when reading this WXR file
tr: WXR dosyası okunurken bir hata oluştu

en: or create new user with login name:
tr: ya da yeni bir kullanıcı oluşturun:

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
tr: %s için yeni kullanıcı oluşturma başarısız. Yazıları mevcut kullanıcıya aktarılacak.

en: or assign posts to an existing user:
tr: ya da var olan bir kullanıcı seçin:

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
tr: Merhaba! WordPress eXtended RSS (WXR) dosyanızı yükleyin, sonra yazıları, sayfaları, yorumları, özel alanları, kategorileri ve etiketleri bu siteye aktaracağız.

en: Import WordPress
tr: Wordpress&#8217;ten İçe Aktar

en: Import author:
tr: Yazarı içe aktar:

en: Import Attachments
tr: Ekli dosyaları içe aktar

en: Download and import file attachments
tr: Dosya eklerini indir ve içe aktar

en: - Select -
tr: - Seç -

en: All done.
tr: Hepsi tamamlandı.

en: Have fun!
tr: İyi eğlenceler!

en: Invalid file type
tr: Geçersiz dosya türü

en: Remote server did not respond
tr: Uzak sunucu cevap vermedi

en: Remote file is too large, limit is %s
tr: Uzak dosya fazla büyük, limit %s

en: Sorry, there has been an error.
tr: Üzgünüz, bir hata oluştu.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
tr: Bir WordPress aktarım dosyasından <strong>yazıları, sayfaları, yorumları, özel alanları, kategorileri ve etiketleri</strong> içe aktarın.

note: Plugin Name of the plugin
en: WordPress Importer
tr: WordPress içe aktarıcı

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
tr: Dışa aktarma dosyası <code>%s</code> konumunda bulunamadı. Bunun bir izin probleminden kaynaklanmış olması muhtemeldir.
