Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği Taslak çalışmaları kapsamında değerlendirme toplantısı yapılacaktır.

Bilindiği üzere, ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması çalışmalarının veriminin arttırılması ve ilgili Avrupa Birliği Direktifi ile bu direktifteki revizyonlara ve yeni gelişmelere uyum sağlanabilmesi amacıyla Bakanlığımızca Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliğinde revizyon çalışması başlatılmış ve hazırlanan Taslak Yönetmelik 23.03.2016 tarihinde görüşlere açılmıştır.

Yönetmelik Taslağına ilişkin görüşler Bakanlığımızca değerlendirilmiş olup, görüşlerin değerlendirilmesi ile oluşan “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği Taslağı’ nın” son haline buradan ulaşılabilmektedir.

Taslak Yönetmeliğin son halinin ilgili taraflarla bir kez daha değerlendirilebilmesi amacıyla belediyeler, ekonomik işletmeler, yetkilendirilmiş kuruluşlar, sanayi işletmeleri ve lisanslı tesislerin katılımı ile Müsteşarımız Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK başkanlığında, 20.10.2016 günü, saat 14:00’de Bakanlığımız hizmet binası (Mustafa Kemal Mahallesi  Eskişehir Devlet Yolu  Dumlupınar Bulvarı 9. km. No: 278 Çankaya /ANKARA) konferans salonunda bir toplantı gerçekleştirilecektir

Kaynak : http://www.csb.gov.tr


İletişim Bilgilerimiz

Haliç Çevre İletişim Bilgilerimiz
+90 212 621 23 40

+90 212 621 23 59

info@haliccevre.com

Önemli Linkler

Çevre ile İlgili Önemli Linkler
Ulusal Linkler

Uluslararası Linkler

Uluslararası Sözleşmeler

Sosyal Medya Hesaplarımız

Haliç Çevre Sosyal Medya Hesapları


Merhaba
1
Merhaba,
Mesajınıza hafta içi 08:00 - 17:30 saatleri arasında dönüş yapılacaktır.