Hakkımızda

Kuruluş amacı insan sağlığına ve çevreye zarar veren her türlü etkeni en geçerli yöntemler ile en doğru şekilde tayin etmek olan Haliç Çevre Laboratuvarı, bunun yanında toplumumuzun çevre kirliliği ve iş hijyeni konularında bilinçlenmesine katkıda bulunacak her türlü çalışmayı ticari çıkar gözetmeksizin destekleyen Türkiye’nin lider laboratuvarlarından biridir.  2000 yılından beri bu kapsamda hizmet almak ya da beraber çalışmak isteyen her birey, kurum ya da kuruluşa güvenilir hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Her geçen gün hizmet kapsamını genişleten Haliç Çevre Laboratuvarı, hizmet verdiği tüm kapsamlarda Türk Akreditasyon Kurumundan akreditasyon belgesine, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve T.C Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından yetki belgesine sahiptir. Deneyimli teknik kadrosu, son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanları ile müşterilerine Türkiye’nin her noktasında en hızlı ve en uygun çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Ülkemizde, sürdürülebilir çevre ve iş sağlığı anlayışının yerleşmesine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde sürdürülebilir çevre ve iş sağlığı anlayışı ile sürdürülebilir kalkınmanın uygulanması noktasında öncü kuruluşlardan birisi olmak ve bir Türk markası olarak dünyaya hizmet vermek.


Burcu TÜRE ERGENE

Genel Müdür


Adresimiz

Ali Kuşçu Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi, No: 50, Fatih/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz


+90 212 621 23 40+90 212 621 23 59info@haliccevre.com

Sosyal Medya Hesaplarımız


Merhaba
1
Merhaba
Mesajınıza hafta içi 07:30 - 17:00 saatleri arasında dönüş yapılacaktır.