Kalite Politikamız

Haliç Çevre Analizleri Laboratuarı’nda TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar- uluslararası standardının gereklerini karşılayan bir düzey ve kalitede müşterilerine hizmet vermeyi taahhüt eder.

Kurumumuz müşterisine verdiği/ vereceği hizmetlerde TS CEN/TS 15675, TS EN 15259, ulusal ve uluslararası standartlara, laboratuvarlar arası geçerli kılınmış metotlara ve TÜRKAK dokümanlarına uygun çalışmayı taahhüt eder.

Haliç Çevre Analizleri Laboratuarı’nda tarafsızlık, bağımsızlık ve gizlilik esastır.

Müşterilerimize ait gizli bilgi ve tescilli hakların korunmasında, ölçüm ve analiz sonuçlarının muhafaza edilmesi ve müşterilere iletilmesinde gizlilik esastır.

Laboratuar personeli, konusunda uzmanlaşmayı, çalışmalarında tarafsız olmayı, karar verme ve çalışmasıyla ilgili dürüstlüğüne olan güveni azaltacak herhangi bir faaliyette bulunmamayı prensip edinmiştir.

Haliç Çevre Analizleri Laboratuarı, iyi mesleki uygulamalar ve müşteriye verilen deney ve kalibrasyon hizmetlerinin kalitesini sağlamak adına, laboratuar yeterliliğinin gereklerini sürekli kontrol altında tutarak, düzenlenen yeterlilik deneylerine iştirak etmektedir.

Ölçüm ve analizlerde kalite ve güvenirliliğin sağlanması TS EN ISO/IEC 17025 standardındaki kuralların uygulanması ve daima takip edilmesi üst yönetimin sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Haliç Çevre Analizleri Laboratuarı, laboratuara gerekli hizmet ve donanım noktasında ihtiyaç duyulan malzemenin seçilmesi ve satın alınmasında deneyin kalitesini etkilememesini göz önünde bulundurur.

Haliç Çevre Analizleri Laboratuarında, laboratuar personeli kalite dokümantasyonunu öğrenir, deney ve analiz çalışmalarında politika ve prosedürleri uygular. Laboratuar yönetimi bu noktada personelin gelişimini sürekli eğitimlerle destekler ve laboratuar personelinin gelişimi, işini sevmesi ve kendisini sürekli geliştirmesi sağlanır.

Haliç Çevre Analizleri Laboratuarı yönetimi; üst yönetime, personeline ve müşterilerine ölçüm ve analiz personelinin yeterliliğini, uluslararası kabulü/ tanınırlığı ispatlı olan bir akreditasyon kuruluşundan akreditasyon elde ederek, sürekliliği sağlamayı taahhüt eder.

 

Feyza YALÇIN
Laboratuvar Yöneticisi


Adresimiz

Ali Kuşçu Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi, No: 50, Fatih/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz


+90 212 621 23 40+90 212 621 23 59info@haliccevre.com

Sosyal Medya Hesaplarımız


Merhaba
1
Merhaba
Mesajınıza hafta içi 07:30 - 17:00 saatleri arasında dönüş yapılacaktır.