Merkezi Laboratuvar Belirleme Sistemi Çalıştayı (MELBES)

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, 26-27-28 Ekim 2018 tarihleri arasında, Antalya Sueno Hotel’de 3 gün süren “Merkezi Laboratuvar Belirleme Sistemi (MELBES) Çalıştayı” düzenlenmiştir. Haliç Çevre Laboratuvarı iki yöneticisi ile katılımcılar arasında yerini almıştır.

Çalıştayın amacının MELBES Sistemi hakkında Bakanlık olarak bugüne kadar yapılan çalışmaların aktarılması, sonrasında oluşturulan yazılım ile iş dağıtımı sistemine geçilmesi halinde, laboratuvarların önerilerinin, tecrübelerinin ve beklentilerinin alınması olduğu belirtilmiştir.

Çalıştay ÇED, İzin ve Denetim Genel Müdürü Sayın Muhammet ECEL’in açılış konuşması ile başlamıştır. Sonrasında diğer bakanlık yetkililerince çalıştayın amacına uygun konuşmalarla devam etmiştir. Bakanlık tarafından katılımcılara sistem hakkında yeterli tanıtım ve bilgilendirme yapıldıktan sonra yetkili laboratuvar çalışanlarından çalışma gruplarının oluşturulması, grup çalışmalarının sunumları ve değerlendirmelerine göre hazırlanan sonuç raporlarının sunulması ile tamamlanmıştır.

 


İletişim Bilgilerimiz

Haliç Çevre İletişim Bilgilerimiz
+90 212 621 23 40

+90 212 621 23 59

info@haliccevre.com

Önemli Linkler

Çevre ile İlgili Önemli Linkler
Ulusal Linkler

Uluslararası Linkler

Uluslararası Sözleşmeler

Sosyal Medya Hesaplarımız

Haliç Çevre Sosyal Medya Hesapları


Merhaba
1
Merhaba,
Mesajınıza hafta içi 08:00 - 17:30 saatleri arasında dönüş yapılacaktır.