Yetkilendirilmiş Laboratuvarlar

Yetkilendirilmiş İş Hijyeni Laboratuvarları,

Şirketimiz, 2000 yılında küçük bir kadro ve sınırlı imkanlar ile çıktığı yolda bugün amaçladığı kapsamda faaliyet gösterme fırsatını yakalayan geniş ve tecrübeli teknik bir kadroya sahip duruma gelmiştir.

Bugün geldiğimiz noktada, müşterilerimizin teveccühü ile değerli çalışan kadromuzun gayreti yanında; sektörde faaliyet gösteren sevgili dostlarımızın da geliştirici, kaliteyi arttırıcı rekabet anlayışı ve yardımlaşma bilinci önemli oranda etkili olmuştur.

Yurtdışından hizmet alımı şeklinde gerçekleştirmek zorunda olduğumuz bir çok ölçüm ve analizi artık ülkemizde gerçekleştirebiliyor hatta yurtdışına iş yapıyor durumda olmak, laboratuvarımız ve sektörümüz adına bir övünç kaynağıdır.

2013 yılında yayımı yapılan mevzuat kapsamında, 2014 yılında İSGÜM tarafından yapılan denetimlerle başlayan yetkilendirme sürecine olan talep bugün 160 ın üzerinde yetkilendirilmiş iş hijyeni laboratuvarının doğmasını sağlamıştır.

Edindiğimiz tecrübelerimizi paylaşmaya, işbirliğimizi geliştirmeye ve yardımlaşmaya her zaman açık olduğumuzu ve sizinle aynı sektörde iş yapmanın onurunu taşıdığımızı belirtmek isteriz.

Saygılar.

Erkan KARAHASANOĞLU
Genel Müdür


İletişim Bilgilerimiz

Haliç Çevre İletişim Bilgilerimiz
+90 212 621 23 40

+90 212 621 23 59

info@haliccevre.com

Önemli Linkler

Çevre ile İlgili Önemli Linkler
Ulusal Linkler

Uluslararası Linkler

Uluslararası Sözleşmeler

Sosyal Medya Hesaplarımız

Haliç Çevre Sosyal Medya Hesapları